25 Yılı Aşkın Tecrübe

Bahçelerinizi uzmanına emanet edin. Uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Firmamız 2000 yılından beri İstanbulun değişik semtlerinde peyzaj alanında yaptığı çalışmalar ve edindiği tecrübeleri 2007 yılında greenplant peyzaj ismi altında bir markaya dönüştürmüş ve artık faaliyetini bu isim altında istanbul kurtköy formulada devam ettirmektedir. Deneyimli kadrosu profesyonel iş anlayışı ile müşterilerine peyzaj bitki sulama aydınlatma çim tohumu gübreleme bahçe bakımı proje ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir. Hergün büyüyen personel kadrosu ve makina parkuru ile sektörün büyükleri arasında yer almak en büyük hedefimizdir.Bahçeleriniz çiçek açsın...

Günümüzde doğaya artan hızlı özlem, insanların yaşadıkları ve çalıştıkları mekanlardaki yeşil alanlara duyarlı olmasını sağlamıştır. Şanslı olanlar bahçeli bir evde yaşayarak doğayla iç içe olmaya çalışmaktadır.

Genellikle çalışma alanlarımız olan villa, fabrika ve site bahçelerinde müşteri istekleri göz önünde tutularak hazırlanan peyzaj projesi uygulanmaktadır. Uygulama bitiminde müşterilerimiz bakım işlerini kendileri yada bahçevanlarla çözmeye çalışırlar.

İşimizin özü canlı materyallerden oluştuğundan; uygulama bitiminde ''Periyodik Bakımı'' konusunda uzman ekiplerle bakım işlerinin devam etmesi gereklidir.

Yüksek maliyetler ödenerek oluşturulan peyzaj çalışmalarının uygun bir aylık maliyetle sürekliliğinin sağlanması; yanlış bakımlar sonucu 2-3 ayda bir yeniden peyzaj çalışması yapma gerekliliğini ortadan kaldıracaktır.

Bunun için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz...

Bahçenizi uzmanına emanet edin.